| Lane a întrebat:

Pe 30 noiembrie nu se face scoala?

Răspuns Câştigător
| LoveDee03 a răspuns:

Nu stim,acum depinde Luni ce ne zic profii(invatatori),depinde de scoala,oras,etc. apropo, daca te cheama Andreea(la multi ani)si pe mine ma cheama Andreea, oricum ar fi tare sa stam de Sf.Andrei acasa, acum vedem, pe 1 este liber, dar depinde acum ce vor face, succes!

15 răspunsuri:
| PredatoR a răspuns:

Pe 1 Dec. nu fac ore si nu se lucreaza. Este ziua Nationala a Romaniei.

| NewLife18 a răspuns:

Inca nu este stabilit nimic. Orice este posibil, dar nu te baza pe chestia ca sunt zvonuri care zic ca nu se face scoala pe 30. Tu trebuie sa te pregatesti ca poate se face.Nu este stabilit nimic inca!

| matrixismyname a răspuns:

Din cate am citit, voteaza asta ceva prin parlament sa se faca si 30/11 liber, insa orice ar hotari e valabil de la anul.

| romanaols a răspuns:

Eu am pe 1 si pe 2 liber ca e cerc pedagogic.

Răspuns utilizator avertizat
| Rikudou a răspuns:

Doar pe 1 e liber.Mergi si invata.

| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Din cate am auzit de la diriginta mea, e posibil ca nici pe 30 sa nu se faca ore, si nici pe 2. Iar pe 1 clar ca nu mergem!

| Adina981 a răspuns:

Ba da sad
doar pe 1 suntem liberi

| adytza0700 a răspuns:

Ce bine fara scoala/

| Bobbb a răspuns:

Se face scoala. treci la invatat

| PupicelT a răspuns:

Offf ce bine ar fi sa fie liber pe 30 noiembrie. Stii de ce zic asta? Pentru ca atunci am teza. laughing

| MyFavoriteAvatar a răspuns:

Se face miercuri scoala

| Mih4IxD a răspuns:

Pe 1 nu se face scoala mah

| jjeleu a răspuns:

Daca esti din Galati nu se fac tongue
E ziua orasului

| asdfghjk123456789 a răspuns:

Facem ore pe 30 k dau eu teza la matelaughing