| anonim_4396 a întrebat:

Mergem la scoala pe 30 noiembrie?

3 răspunsuri:
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună.
Eu nu merg nici pe 30 nici pe 1 nici pe 2. Dar asta este în funcţie de şcoală. Întreabă dirigintele.
Baftă.

| bya97 a răspuns:

Da mergem la scoala insa pe 1 decembrie nu mergem:d eu nu merg nici pe 2 de fapt toata sc nu merge pe 2 dar la scoala ta cred ca doar pe 1 dec stati acasa... poate si pe 2 spre norocu vostru:d dar oricum pe 20 noiembrie MERGI LA SCOALA.crying:d fundita:Sbig grin

| Uuuuuuu a răspuns:

Da mergi pe 1 nu se invata pentru ca e ziua nationala si pe 2 nu se invata pentru ca sunt cercurile funda?big grin