| Rose_2860 a întrebat:

Pe care il preferati malamut de alaska sau husky? Ambii au ochii albastri?thinking

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Prefer husky. Malamutul de alaska este net mai puternic si are un aspect mai fioros. Aduce mai mult cu lupul. Cainele husky pare mai dragalas.

| manuelaaa a răspuns:

Husky...este mai dragalas, mai afectuos, si nu are priviri atat de fioaroase:*

| TąNyą a răspuns:

Malamutul este f devotat stapanului

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Ambii sunt superbi, cum ai putea alege? Probabil dupa alte criterii.

lolita
| lolita a răspuns:

Prefer husky, sunt atat de frumosi...

Răspuns utilizator avertizat
| adellina a răspuns:

Husky :x, sunt cainii mei preferati;;)

http://www.sfgate.com/......-husky.jpg

| adellina a răspuns:

Cainii malamut de alaska, din cate stiu eu au ochii negri.

http://www.catei-de-vanzare.ro/......ced442.jpg

| amy3semj1405 a răspuns:

Malamutul de Alaska. Sunt nebuna dupa ei. Imi plac pentru ca sunt mai mari si mai cuminti decat husky. Malamutii au ochii caprui.

| fatutzaanutza a răspuns:

Malmut daca vreau sa par cool si hushky daca vreau sa fac pe dragalasha