| anonim_4396 a întrebat:

Perusi se reproduc daca sunt doar doi, mascul si femela? Am auzit chestii precum: se reproduc doar daca sunt doi masculi si o femela sau invers.

3 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Nu-i adevarat, femelele se reproduc singure, fara mascul.
eu am avut 3 perusi baieti, i-am controlat, dar nu avea niciunul penis.

| Doctorfishadi a răspuns:

Aici gasesti tot ce ai nevoie!:http://animaledecompanie.info/......silor.html

| Claudiiiaa a răspuns:

E imposibil sa se 'reproduca' un cuplu gay de perusi laughing, daca vrei sa ii reproduci i-ati o pereche, femela si mascul, cumpara-le colivie, fa-le cuib ca altfel nu fac pui (intreaba la pet shop cum se procedeaza) si cam atat, sper ca te-am ajutat.