| y0anna a întrebat:

Perusii au voie nuca de cocos?

Răspuns Câştigător
| Doctorfishadi a răspuns:

Salut si Sarbatori fericite! Nu au nevoie de nuca de cocos.De obicei nuca de cocos se foloseste la amenajarea terariilor tarantulelor, ca si substrat! Nu pateste nimic daca ii dai, sau ii pui jos prin cusca ca si substrat, dar nu-i neaparat. Daca vrei sa isi ascuta ciocul poti sa folosesti ceva gen BCA sau lemn, nu neaparat cocos.Bafta!

2 răspunsuri:
| BlacK_8915 a răspuns:

Nu perusii au voie mancare lor speciala nu ii da prosti ca s-ar putea sa se imbolnaveasca