| iancuflorin a întrebat:

Perusilor mei le este frica de mine.Cum pot sa le castig iar increderea.

3 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Vorbeste mai mult cu ei si lasa-i liberi

| Magnifico a răspuns:

Am si eu 2.De unul am reusit sa ma aropii (sta pe umar, pe deget) dar de celalalt nu.Cred ca ar trebui sa faci ce faceai si atunci cand zici ca aveau incredere in tinewinking

| paula89 a răspuns:

Acest lucru este foarte simplu.tu trebuie doar sa te joci cu ei...sa vorbesti cu ei, si chiar daca ti se pare aiurea, acestia inteleg absolut tot ce le zici!