| BabyCriis a întrebat:

Pisica mea a fatat de cateva zile si are 5 puisori perfect sanatosi dar am observat ca are sangerari vaginale... ce se intampla cu ea?:-s

3 răspunsuri:
| LoveNiki a răspuns:

Eu zic sa o duci la veterinar. Eu am avut 6 pisici care au fatat pana acum si nici una nu a avut sangerari. Totusi cred ca mai are pui de fatat. Baftahee hee

| Adry05 a răspuns:

Buna!
Pai, cred ca sunt normale astfel de sangerari cateva zile dupa nastere. Daca totusi dupa sa zic o saptamana continua, cred ca ar fi cazul sa o duci la veterinar.
Succes!

| andreea171998 a răspuns:

Buna! Asa se intampla dupa cateva zile de la fatare.Asa se intampla si la catei.Este normal.Nu cred ca exista posibilitatea sa mai faca vreun pui pentru ca ar fi trebuit dupa max.9-10 ore de la fatare.Gandeste-te ca ea s-a diluat acolo si este normal sa se intample asa. Sper ca ti-am fost de ajutor. Pupici!