| madelf a întrebat:

Hello!
Am o problema... mi-a fatat pisica 5 puisori acum 6 zile. Unul dintre ei a racit:stranuta, ii curge nasul si nu mananca la fel de mult ca fratii lui pentru ca probabil are nasul infundat si nu simte mirosul laptelui.
Ce as putea face? :-s
P.S.Nu mi-am dat seama ca am scris doar atat din intrebare, nu stiu ce s-a intamplat big grin

7 răspunsuri:
| Bibuşca a răspuns:

Apropo tu tii pisicutele cumva afara? Daca da bagale in casa si cu mama lor poate de asta [daca sta afara] de aceea a racit pentru ca animalutele aceste cateii, pisicile si multe altele sunt ca omul se imbolnavesc daca nu au blanita destula mai ales cum sunt puisorii micuti eu iti sugerez sa te duci cu el la veterinar si-ti va zice ce poti sa-i faci cum sa-l ingrijesti si... daca ii tii in casa pisicutele fale caldurika imi multa si nu ii scoti afara pentru ca pot raci toti

| LaughOutLoud a răspuns:

Si eu am rozolvarea problemei laughing Funda?

| Radioactive a răspuns:

Si problema este?

| Radioactive a răspuns:

Mergi la o farmacie veterinara si intreaba daca exista ceva ce ai putea sa-i dai pisicutului, avand in vedere ca e foarte mic. Daca vrei sa manance, forteaza-l(happy ) Eh, ma refeream sa il impingi cu boticul sa simta si apoi probabil va manca.

| AnneMarri a răspuns:

Spune-ne-o, poate reuşim să te ajutăm cumva. happy

| Cristine23 a răspuns:

Mai exact... poate te pot ajuta cu ceva.

| Nicol_5933 a răspuns:

Spune-ne problema si te ajutlaughinghappy