| uncumo a întrebat:

Pisica mea de un an a plecat de două zile de acasă. Înainte să plece nu era în călduri, dar celelalte pisici da. Presupun că a intrat și ea în călduri. Nu este de rasă, dar este foarte frumoasă și mă gândesc dacă nu a luat-o cineva, dar îi este frică de străini și nu a stat niciodată așa mult plecată de acasă.
Se va mai întoarce?

4 răspunsuri:
| Blueberry8 a răspuns:

Daca era in calduri, se intoarce. Daca a luat`o cineva, nu!

| Felys a răspuns:

Pisicile nu pleaca de acasa chiar daca sunt in calduri, doar motanii pleaca in cautarea pisicilor in calduri.Foarte posibil sa fi patit ceva de nu se mai intoarce, Ori a luat-o cineva ceea ce e greu de crezut cu o pisica adult sau un caine a atacat-o sau o masina sa o fi lovit, orice e posibil

| Andreeush a răspuns:

Depinde, poate se va întoarce.
Eu am avut o dată un motan care când era în perioada asta pleca toată ziua de acasă și doar seara îl vedeam.

| popM188 a răspuns:

Daca se intoarce pune-i o curelusa cu nr de telefon pe ea.