| Wokqndjd a întrebat:

Eu am avut doua pisici pe care le iubeam foarte mult. Una era de rasa și una maidaneza. Pe pisica maidaneaza încă o am dar cea de rasa care avea 7 luni a plecat sau a luat-o cineva când eram plecat. Credeți ca s-ar mai putea întoarce? Imi este dor foarte tare de ea

2 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Ciinii se mai intorc. Pisicile, mai rar, din nefericire.
Si cu cit trece mai mult timp de la disparitie, cu atit mai putine sanse sunt sa reapara.

| andaaaaaa a răspuns:

De cât timp a plecat? Pisoiul meu a revnit acasă după 18 zile, timp în care era plecat după alte pisici. Dacă cumva se întoarce (dacă nu a luat cineva pisica), trebuie sterilizat, altfel riscați să plece din nou și din nou.