| Ramona000 a întrebat:

Pisica mea e racita copza i curge muci stranuta incontinu si i se pune ceva la ochii si nu mai vede ce as putea sa-i dau ofer funda primului raspunsunss care m-ar putea ajuta

Răspuns Câştigător
| mihaela2808 a răspuns:

Sa o ti la caldura, langa calorifer sau langa soba, da-i lapte cald iar in privinta ochilor fierbe ceai de tei si da-i pe la ochi in 5 minute i se va dezlipi. Daca nu se face bine iti sugerez un veterinar.

5 răspunsuri:
| Ramona000 explică:

Da dar acum ce as putea face ca sa il mai linistesc

| Ramona000 explică:

Multumessc mult pentru raspunsurile voastre imi pare rau ca nu pot da la toti fundita!

| love10andra a răspuns:

Du-o la medicul veterinar!

| DenniDen a răspuns:

Cel mai bine dupa parerea mea este sa o duci la veterinar...iar el o sa te ajute si o sa-ti spuna ce trebuie sa faci exact cu pisicuta pentru a se insanatosi baftahappy

| studmed a răspuns:

Da-i pe oki cu unguent de kanamicina veterinara... daca vezi ca starea ei se agraveaza du-o la veterinar sa ii faca antibiotic, daca are pneumonie poate muri.