| anonim_4396 a întrebat:

Pisica mea in varsta de 10 luni a mancat un pui de soarece, ewwww ce scarbos. Eram afara si am vazut-o cum a prins soarecele si l-a mancat. Ewww mi-e scarba... Eu stiam ca pisicile doar prind soarecii si ii omoara, nu ca ii si mananca, ewwww. Pisica voastra a mancat vreodata soareci?

3 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Eww, vecinul mananca fasole cu carnati!

| sierra1 a răspuns:

Ce-ar zice o găină văzându-te că-i mănânci viitoarele progenituri (oăle)

sau ce-ar ziceporcul văzându-te cum halești un cotlet

sau ce-ar zice vacă văzându-te cum îi vei tu laptele

" Irinaaaaaaaioanaaaaa : Ewww mi-e scarba"

| Zorn a răspuns:

Pisicile mananca soareci de cand lumea si pamantul. Tu crezi ca acum sute de ani cineva le deschidea pungulita de Whiskas sa le imbie cu mancare? Sunt animale care vaneaza, feline, inrudite cu lei, pume etc. Asa cum ele mananca antilope, bivoli etc. asa mananca pisicile soareci, pasari...