| Mămăruţa10 a întrebat:

Pisica mea sangereaza.Care pot fi cauzele? Curand a fost in calduri si cred ca e gestanta.

5 răspunsuri:
| pintexim a răspuns:

Buna pe unde sangereaza?:))Daca pe jos inseamna ca i-a venit ciclul este ceva normal si este posibilitatea sa fie si gestanta mai asteapta putin si vezi daca ii creste burtica si daca mananca mai mult daca da clar o sa ai pisicei a da si te rog sa nu arunci pisici ai face un mare pacat incearca sa la gasesti un adapost! http://www.animale.ro/articole/ingrijirea-pisoilor-nou-nascuti

| Andr3 a răspuns:

Femele de mamifere au cicluwinking nu e nimic gravwinking eu asa stiam

| qwerty21 a răspuns:

No.tarfa pisica.
da0 afara din casa pentru ce a facutrolling on the floor

| nyko06 a răspuns:

Buna duo la veterinar saraca nu ai deunde sa stii cu exactitate ce a patit si cat e de grav.

| Mămăruţa10 explică:

Doamne fereste sa arunc pui daca va face sad! Nici nu se pune problema! Daca ar fi dupa mine i-as pastra pe totilove struck