| theStar a întrebat:

Pisica mea vomita o spuma alba si are scaun moale, apos, cu urme de sange si mucus. ce poate avea? i-am dat niste peste si cred ca s-a deranjat la stomacel. stiti situatii similare?

8 răspunsuri:
| Contrast a răspuns:

Nu e otravita? Nu a mancat ceva toxic? Ar fi bine sa mergi repede cu ea la un medic veterinar!

| alessia5158 a răspuns:

Du-te repede cu ea la veterinar! nu este vorba despre un simplu "deranj la stomacel "! Este vorba despre o toxiinfectie care se trateaza cu un antibiotic specific in functie de bacteria responsabila de aceste simptome.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine te duci la veterinar

| Zzzo a răspuns:

Hey! Chestia verde ar putea fi si de la iarba. Cainele me daca papa iarba vomita spuma alba. Mananca iarba pentru. ca are acid la stomac.

Oricun cerd ca cel mai bine ar fi sa te duci la veterinar!

happy Sa va faceti bine!

,, paTTy,,

Răspuns utilizator avertizat
| Nana18 a răspuns:

Nu mai trebuie sai dai peste mai ales crud la pisici de la peste crud e apar limbrici si sai schimbi cormul dar in primul rind so duci la veterinar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De va de genul a patit si pisoiul prietenei mele.Si cred ca are toxiinfectie alimentara.Este posibil sa se fi deranjat si la stomacel dar este destul de grav daca vomita des. Du-te cu ea la un tehnician veterinar.

| chichipont a răspuns:

Da am si eu o pisica dar nu a facut niciodata asa si ii dau in fiecare zi peste dul la veterinar si sa vezi este ceva grav cu urmele de sange.