| DaRlInGiLuSiOnS a întrebat:

Pisicii mele ii curge sange din urechi se scarpina si o mananca i-am bagat niste betisoare de urechi inmuiate in spirt nu stiu ce sa ii fac ce poate sa aiba? Si incercati sa ma ajutati fara Veterinar daca imi spuneti sa o duc la veterinar am sa va dau neinteligent si stupid pentru ca nu am medic veterinar la mine in oras si trebuie sa ma plimb cu pisica 50 de km in alt oras.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| sufletzel a răspuns:

Si daca tie ti-ar curge sange din ureche ce ai face? Ti-ai baga un bat si gata. Poate cu un bat magic sa rezolvi problema.
Si ink ceva, daca nu ai nevoie de ajutorul nostru, de intrebi? Adica vrei sa ti se spuna ce vrei tu sa auzi? Poti sa dai oricate voturi de stupid vrei tu. Doar n-o sa ne iei boii de la bicicleta daca le dai.
Si iti zic ce sa faci: du-o la veterinar! Asta daca se mai trezeste maine. Si daca ai iubi-o nu ti-ar pasa de distanta. Eu mi-as duce cainele si in China daca as sti ca acolo il fac bine.
Sangele in ureche indica o problema extrem-extrem de grava, care ii pune viata in pericol.
Zilnic ma intreb de ce le-o da Dumnezeu animale tuturor fiintelor ca tine.
Si ink ceva: intrebarea ta este extrem de stupida!

Răspuns utilizator avertizat
| Alina140663 a răspuns:

Sufletzel are mareeeee dreptate.cat de imbecil poti sa fi ca sa te porti asa cu o fiinta asa...cred ca pisica aia dac ar sti cat de mult NU o iubesti tear zgaria RAU DE TOT sa-ti fie rusine eu s merge pan la capat de lume pentru pasarile mele

| JustSimple a răspuns:

Ba daca iti moare pisica? DOAMNE FERESTE frate du-o la vet urgent! si ce 50 de km e mult pentru o viata?!? nu-mi pasa daca imi dai stupid mie imi pasa de pisica nu ce-mi dai tu

| DildăuPaispe a răspuns:

Nu o poti trata acasa. Du-o la vet! Nu-mi pasa daca-mi dai "stupid", dar daca vrei sa-ti moara pisica sau ceva, treaba ta.

| VERSACE_7822 a răspuns:

Incearca sa o faci cu un betzishor inmuyat in ulei vegetal folosit s-ar putea sa ajute la boala da cu multa atentzie funda pls

| PisoiulPericulos a răspuns:

Proasto duo la veterinar asa o fiinta mica dragalasa pe mana unei lenese puturoase sti ca o doare rau iar tu intrebi da-mi stupid da esti mai dobitoaca ca un copil de 8 ani ala nu ar sti ce sa faca