| anonim_4396 a întrebat:

Pisicile au CM(ciclu mestrual)? thinking Dar catelele? thinking

12 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Tu ai o obsesie, astăzi adresezi doar intrebari ...jenante! Ti-ai propus acest lucru?

| Crucified a răspuns (pentru floresdemayo):

Cum adica "jenante"...nu inteleg de ce unele fete sunt asa de gingase si rusioane, nu puteti fii mai "masculine"? angry

| floresdemayo a răspuns (pentru Crucified):

Nuuuuu, ne păstrăm feminitatea si gingasia! Iar voi pastrati-vă decenta. Daca intrebarile tale le adresa o fată, mi se părea indiferent, dar tu ca băiat ai intrebat azi numai de ...chestii femeiesti!

| Crucified a răspuns (pentru floresdemayo):

Daca eu nu aflu despre chestii femeiesti inseamna ca pe un sfert sunt incult, apropo...si cu ce te jeneaza chestia asta? este ceva normal. mai bine ai deschide ochii cat cepele si ai privi realitatea decat prostiile tale care au intrat in capul tau.winking

| MyaMyuka00 a răspuns (pentru Crucified):

Au amandoi fiecare de 2 ori pe an! mama mea e veterinar! stiu 100%

| h3r a răspuns:

Da, au. Atunci cand au nevoie de motan.

| 愛日本 a răspuns:

Catelele au foarte rar cam cel o data pe an dar pisicile nu prea cred, poate doar in perioada de imperechiere. big grin

| ancaval a răspuns:

Catelele stiu ca au...

| m2704 a răspuns:

Au de 2 ori pe an!

| Loreen777 a răspuns:

Catelele au in perioada de imperechere.happyCat despre pisici nu stiu sigur....Sincer cred ca daca le castrezi nu au dar nu sunt sigura! In orice caz sper ca te-am ajutat...winkingFunda?

| ByaBella a răspuns:

Doar in perioada de inperechere..Asa stiu de la bunicahappy

| xdaianaxemvg a răspuns:

Au si pisicile si catelele cm...dar numai 1 data pe an:p