| RobyTImi123 a întrebat:

Pisicile Birmaneze sunt rele.

Răspuns Câştigător
| Eallscriellca a răspuns:

Hello! Eu am avut pisici Birmaneze. In prezent am un motan de 1 an si 2 luni si sunt de acord cu tine sunt rele. Unii prieteni imi spun ca nu am o pisica ci un caine. Sunt foarte energici intr-adevar sunt si foare grijulii si curati si lenesi ziua. Motanul meu sta cate jumatate de ora sa se spele si cateva ore bune de dormit. Sunt rele atunci cand le provoci de exemplu eu cand ma joc cu el ma musca dar o face cu grija doar sa-i simt coltii laughing. Cand era pui zici ca era Spiderman, se urca pe perdele pe dulapuri si sunt pretentiosi la mancare si smecheri ei nu fura de pe masa cand noi suntem in bucatarie se aseaza frumos sub masa si asteapta sa plecam ca sa-si infulece prada. Sper ca te-am lamurit. Sunt salbatice cand sunt pui dar si foarte dulci. Ceau! Ceau!

9 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Nu! Nu sunt rele, sunt doar putin sofisticate dar sunt foarte iubitoarelove struck

| krysstal a răspuns:

Din contra...eu am avut 3, nu una, si erau foarte grijulii cu toti din jur, ma jucam cu puii ei fara sa-mi faca nimic sau macar sa schiteze vreun gest. Aducea tot timpul soareci puilor, si ma spala si pe mine daca-i intindeam mana, sunt un pic mai energice atunci cand \sunt mici, in rest a nici nu se urca pe masa sau nu manca carne cruda, si nu lua nimic pana nu ii dadeam...da, le-a omorat vecinul, nu ii plac animalele, acu am 2 motani albi complet.

| Anestezia a răspuns:

Nu , nu sunt rele ,
sunt și ele ca orice fel de pisică.
Adoră  să fie alintate , să fie în centrul atenției.
Sunt ââ , bune batting eyelashes.

Baftă !

| TheLaur99 a răspuns (pentru Anestezia):

Taci acolo ....ai tu birmaneza? PISICA MEA E FORTE REA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am mancat.nu stiu.dar ce pot avea mai gustos decat cele romanesti?

| RobyTImi123 explică:

Sunt rele pisicile birmaneze?

| RobyTImi123 explică:

Pisicile birmaneze sunt agresive

| TheLaur99 a răspuns:

Da...am o pisica brirmaneza SI E FORTE REA

| Richiteanu_Gabriela_1977 a răspuns:

Buna ziua! Si eu am un motan birmanez de 1an si 6luni. Este extrem de rau. Il rasfat si el ma musca din senin si nu asa cat sa-i simt coltii, rau! Daca nu il bag in seama deloc, cand trec pr langa el se infige cu dintii in picioarele mele... Concluzia: sunt foarte rele!