| rebecca_9651 a întrebat:

Poate o sa vi se para ciudat. dar am si eu o curiozitate ce animal moare singur?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| iulyspy a răspuns:

Omulrolling on the floor Ne nastem si murim singurilaughing

| mihaela94_9486 a răspuns:

Pisicile, cand simt ca se apropie momentul, se retrag intr-un loc, sa fie singure.

| Iony_5207 a răspuns:

Animalele nu pot muri din senin. Daca te referi la cele care mor fara interventia omului, cum ar fi cele salbatice, este cu totul alta chestie. Cele salbatice pot muri de batranete, pentru ca au fost bolnave, pentru ca nu au rezistat frigului de afara (iarna), pentru ca nu au avut conditii prielnice de supravietuire etc.
Fundita? big grin