| ChicaIdiota a întrebat:

Din curiozitate... ce animal iubiti mult?

17 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Omul, dacă n-ar muşca atât de tare.
Dar aşa... câinele.

| FucktheSystem a răspuns:

Iubesc toate animalele în egală măsură, am ajuns chiar la concluzia că animalele sunt mai înțelegătoare și imi iubitoare ca oamenii.

| Necrophagist a răspuns:

Pe mine cred, da cu siguranţă pe mine.

| DianaScorpio a răspuns:

Cainele. Este inteligent, devotat, afectuos, iar eu una cred ca poate ridica destul de mult moralul.

| Skylar a răspuns:

Corbul

| Laminin a răspuns:

Hei!
Cainele - labradorul.
Gbu :]

| TahionN a răspuns:

Tigrul, leul si pisica...

| AlexC a răspuns:

Iubesc pisiciile si cainii in aceeasi masura. Daca ar fi sa aleg as alege o pisica pentru ca e mai usor de ingrijit, iar afectiunea trebuie sa i-o dovedesti. Cainele, pe de alta parte, necesita mai mult efort, si te pot uimi cu inteligenta lor (pe unii chiar ii depaseste).Am caine si pisica, iar ei se inteleg foarte bine. Acum nu radeti dar cateaua este mama pisicului meu. Cand era pui sugea lapte de la ea; si acum mai cauta dar, na, ce sa zic? laughing

| VacutzaRoscata a răspuns:

Barbatul love struck

| yonutz1 a răspuns:

Pisiqtzele big grin

| Andu_7395 a răspuns:

Socatele

| Alisstor a răspuns:

Femeia

| Catherine a răspuns:

Pe catelusul meu (Goofy), pisicutzele mele (Pisy-Pasi si Midnight) si papagalul (Cipi ):X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cainele pentru ca este cel mai bun prieten al omului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciinele; este singurul animal care te iubeste neconditionat si se roaga pentru tine, convins fiind ca daca tu ai, ii vei da si lui.Numai bine.

| adi_9709 a răspuns:

Hamsterul.Tu?

| ChicaIdiota explică:

Eu tigrul alb e simpatic.