| MariusFlorentin1995 a întrebat:

Poate sa moara pisica daca o dai cu killtox spray?

Răspuns Câştigător
| mona01 a răspuns:

De ce ai da o pisica cu spray de gandaci? Si normal ca nu, e pentru gandaci, nu si pentru pisici. Sper ca te-am ajutat

| MariusFlorentin1995 explică (pentru mona01):

Pai am dat pisica laughing) si acum nu o mai gasesc sa-i fac baie.o caut de mai bine de o ora

| mona01 a răspuns (pentru MariusFlorentin1995):

Aa si crezi ca s-a refugiat undeva sa moara? laughing

| MariusFlorentin1995 explică (pentru mona01):

Da. nici miau nu se aude.macar daca o gasesc moarta. faza este ca stau la bloc. sper sa nu fii murit o.O

| mona01 a răspuns (pentru MariusFlorentin1995):

Poate doarme si s-a ascuns pe-undeva. incerca sa faci zgomot sa se trezeasca. Si intrbearea mea e cum ai reusit s-o dai cu spray? laughing

| MariusFlorentin1995 explică (pentru mona01):

Am prins-o si am dato cu spray pur si simplu.

| mona01 a răspuns (pentru MariusFlorentin1995):

De ce? N-ai avut de lucru? Poate chiar a murit.

| MariusFlorentin1995 explică (pentru mona01):

Avea purici laughing)) chiar daca a murit macar sa o gasesc ca-mi impute apartamentu laughing)

| mona01 a răspuns (pentru MariusFlorentin1995):

| MariusFlorentin1995 explică (pentru mona01):

Nu a murit... laughing) l-am gasit era intr-o geanta la cuier

| mona01 a răspuns (pentru MariusFlorentin1995):

Puteam jura.

12 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

De ce sa o dai cu spray? Pentru distactia ta? Mai bine lasa pisica libera ca nu meriti sa ai un animalut!

Si DA poate muri!

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Aaaa pentru purici.Pai asa spune. Exista preparate speciale pentru purici.Intreaba la farmacia veterinara.