| PussicatDolls a întrebat:

Porcusorul meu de guineea cand il iau in brate si il mangai scoate niste sunete asa frumoase dar ciudate.Parca ar fi un catelus abia nascut.
Ce credeti ca se intampla?
Se bucura?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| UndiscoveredSoul a răspuns:

Porcusorii de guineea daa scot un fel de tors mai sacadat inseamna ca sunt speriati dr daca scot un tors calm si cntinuu inseamna ca se simt bine

| 000nina000 a răspuns:

Asa am patit si eu cu porcusorul meu, dar nici acum nu stiu de ce facea asa pentru ca acum nu mai face asa.

| rapeeru94 a răspuns:

Buna, porcusorii de guinea cand simte vibratiile omului se sperie, dar cand se obisnuieste cu vibratiile acelui om, nu mai guita! Cu placere!