| pumpkinky a întrebat:

Postul de asistent veterinar ce presupune mai exact? (in special pentru animale mari precum vaci, cai...etc)
Mi s-a oferit un post, desi nu am studii sau calificare in asa ceva. Mentionez ca am fost intrebat daca detin si carnet de conducere
Deci?
Voi ce ziceti?

2 răspunsuri:
| Alexand3ru1 a răspuns:

Presupune sa vinzi produse veterinare pentru animale și animale doar ca depinde unde ti sa oferit postul de asist veterinară.
Nu neapărat cu animale mari depinde și unde ti sa oferit postul respectiv.

Încearcă și vezi dacă îți place meseria de asist veterinar.

| denisclopot a răspuns:

Incearca sa rezolvi asta.Succes