| xgirlyx a întrebat:

Pot creste o testoasa de uscat in apartament? mentionez ca nu am un acvariu sau ceva de genul,am doar o cutiuta. Ce mananca? Pana acum i-am dat doar foarte putin mar. M-am atasat de ea si nu vreau sa o duc unde am gasit-o.(la iarba verde). Este foarte micuta. Ofer funda si vot, cat mai multe informatii va rog.

1 răspuns:
| blacksoricel a răspuns:

Broastele testoase mananca plante de obicei fibroase si cu frunza verde inchis si da o poti creste in apartament