| xgirlyx a întrebat:

Pot creste o testoasa de uscat in apartament? mentionez ca nu am un acvariu sau ceva de genul, am doar o cutiuta. Ce mananca? Pana acum i-am dat doar foarte putin mar. M-am atasat de ea si nu vreau sa o duc unde am gasit-o.(la iarba verde). Este foarte micuta. Ofer funda si vot, cat mai multe informatii va rog.

3 răspunsuri:
| Duucu a răspuns:

Mi s-a zis că pe D/S e caterincă maximă!
Cine vine cu berea?

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Da. Am niste prieteni care cresc o testoasa. Si ei au gasit-o tot in acelasi fel.
Daca e pui, o poti lasa mostenire, traieste cam 200 de ani.
Au lasat-o la mine cam 1 saptamana si atunci am invatat si eu cate ceva.
Mananca orice tip de mancare(carne, verdeturi) atata timp cat este comestibil.
Vezi ca la un moment dat va scoate un lichid alb. Asa isi face nevoile.
Ii poti amenaja o cutiuta cu pamant, destul de incapatoare, in care isi va face nevoile, va manca.
Vezi sa nu-i bagi degetul in gura.

| ONElena11 a răspuns:

De ce ai postat intrebarea la categoria Dragoste si Sex? Da, poti sa o tii. Cauta mai multe info despre ea pe site-uri de specialitate