| anonim_4396 a întrebat:

Pot folosi niste boxe logitech cu 2 boxe si un sooboufer drept amplificator pentru chitara electrica? In descrierea ei spune ca are o mufa pentru casti, ca sa pot canta in liniste, dar pe mine ma intereseaza boxele pentru ca sa ma auda si restul.

Răspuns Câştigător
| FarrellBull a răspuns:

Probabil ca functioneaza

4 răspunsuri:
| Cristi905 a răspuns:

Mie imi este frica sa incerc ca sa nu stric boxele pentru ca am dat si pe alea 200 de lei

| Cristi905 a răspuns:

Mersi alecsandor, eu am aflat de amp asta de la un coleg si chiar dupa o saptamana dupa ce l-am luat am vaz raspunsul tau, daa e chiar bun asta

| VladimirPutin a răspuns:

Nu

| alecsandor a răspuns:

Salutare Marius, cel mai bine ar fi sa nu te complici cu improvizatii si sa achizitionezi un amplificator, fie el unul de putere mica pentru inceput. De exemplu, un Fender Frontman 10G este accesibil si foarte util: http://guitarshop.ro/produs.php?pid=510 (220 ron). Mult succes!