| DragonUpendo a întrebat:

Pot reface niste perechi de porumbei acum, in luna iulie? Unii au deja perechi, dar as vrea sa ii fac perechi cu altii. Se poate face acum?

Daca se poate, sa imi raspundeti doar daca stiti sigur sau daca aveti experienta. Multumesc!
Data trecuta, la intrebarea aceasta, am primit 2 adrese de la un utilizator, si nici macar nu aveau ceea ce cautam. Va rog, daca nu stiti sau daca nu gasiti, sa nu imi puneti adrese nefolositoare! Multumesc Anticipat!

Răspuns Câştigător
| Samsara a răspuns:

Sal,
am avut si eu 4 si am reusit oarecum dar iti trebuie ceva timp dar acum depinde ca la mine a fost ceva mai naspa ca mancasem cu cineva pulpele inainte si abia dupa am gandit sa-i impaiem dar i-am facut oglinda daca intelegi ca la cartile de joc (rege dama etc) si daca ai toate partile o poti face si-n august chiar dar sa-i tii undeva la rece pana la toamna doar sa le vopsesti penele in negru sa nu ti-i strice soarele si sa le pui o eticheta la gat daca vrei sa-i deosebesti cand te joci cu ei.

da funda multumesc