| waXonwaXoff a întrebat:

Pot sa am un animal de casa un ornitorinc/? De unde pot lua?

10 răspunsuri:
| Larette a răspuns:

Este animal salbatic! laughing PS:Mi se pare pusa in gluma intrebarea.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Il gasesti in Australia, pe dreapta. Dar, nu mai bine iti iei si tu, ca orice om normal, un Boa constrictor, o puma, un crocodilutz sau un scorpion?

| waXonwaXoff explică:

Dc nu e bine? mj nu avea o maimuta?

| Deea a răspuns:

Un ornitorinc?laughing cred ca glumestilaughing

| lucu a răspuns:

O maimuta laughing chiar miar place sa am unalaughing mai bine ia-ti o maimuta decat un ornitorinc cunosc mai multi copii care din aceste desene erau innebuniti sa isi cumpere ca tinelaughing

| juniper a răspuns:

Vad ca-ti place Phineas si Ferb happy Totusi un ornitorinc de casa? Sunt singurele mamifere care depun ouawinking Dar e greu sa ai grija de el, nu prea te poti juca cu el si este si un pic periculos, este mai bine sa ai un caine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut si eu unul intr-o perioada, dar nu se intelegea cu dinozaurul.

| MikyMi a răspuns:

Unul ca in desenea la care te uiti u sigur nu gasesti in magazine "pet shop"...cumparati un catel sau un hamster si pune-i numele celui din desenea animate(la ornitorinc ma refer)... Sper sa gasesti si sa va imprieteniti repede!

| Loloz a răspuns:

Si eu vreau ornitorinc love struck laughing Apoi cu siguranta numa daca mergi in Australia gasesti big grin

| yodenymarya a răspuns:

Te uiti prea mult la desene laughing