| waXonwaXoff a întrebat:

Pot sa am un animal de casa un ornitorinc? De unde pot lua?

29 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

De ce nu un elefant? thinking Sau un soarece de biblioteca? rolling on the floor Sau un castor care te-ar putea ajuta la decorarea mobilei.

| Orbithh a răspuns (pentru Arthur):

Esti foarte comic sa stiilaughing

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu poti sa ti un ornitorinc in casahappy Si nici nu se gaseste in Romanaiawinking
Alea sunt numai desenekiss

| waXonwaXoff explică:

E veche intrebarea...cum ati dat de ea?laughing

| waXonwaXoff explică:

Tarfulitzo barbie seamana cu tine, papusa pitipoanca iar daca nu si simtul umorului du-te dracu in padure.

| waXonwaXoff explică:

Esti prea prosta pentru lumea asta.

| waXonwaXoff explică:

Sa te ia dracu, nici nu ma mai deranjez sa-ti raspund, si daca citesti esti o idioata laughing

kratos
| kratos a răspuns:

Ornitorincii nu se gasesc la vanzare iar in casa nu se ornitorincii.

| MihaelaDart a răspuns:

De ce nu-ti iei un tigru, il gasesti direct la ZOO... dar nu-ti garantez ca vei mai fi in viata!
Sunt atatea animalute fara stapan care isi doresc un acoperis, nu crezi ca trebuie sa te desprinzi din zona desenelor animate si la realitate?!

| MoNsTeR a răspuns:

Mnu... 1. ii animal acvativ si cat de cat maricel.2.eu stiu ca traieste numa in australia. 3 ii salbatic cred.deci poftan cuibig grin

| KimBianca a răspuns:

Si eu vreau un ornitorinc puppy dog eyes =]]. La fel ca si perry puppy dog eyes [Nu va ganditi ca am 10 ani! Am 17 si da! ma uit la desene animate! cine naiba nu se uita?laughing ] dar m`am limitat la un pisic de paza=]] musca, zgarie, mananca cat un porc...imi e de ajuns =]]. Si waw=]] ce veche e intrebarea =]]

| DianaLostInDreams a răspuns:

Stii, e o mare diferenta intre ornitorincul din desene si cel adevarat.Nu este animal de casa si nici nu e simpatic.

| Denisse_8813 a răspuns:

Chiar m-a amuzat intrebarea ta!hee hee
Orinitorincii arata total diferit decat in desenele animate!
winking Mediul lor de viata este in mare parte acvatic. Deci in casa cu siguranta nu il poti tine! In plus climatul tarii noastre nu este unul chiar prielnic pentru aceste mamifere...winking

| lencikk a răspuns:

Stiu ca se uita sora mea la un desen finias si ferbbig grinsi aia aveau un ornitoringbig grinnu se gasesc asa ceva in rom si nu sunt animale de casa...sunt niste desen pentru D-zeu.

@BitterSweet nu mai bine un castor sa il spele pe dintilaughing

| Annapro a răspuns (pentru lencikk):

Phineas si Ferb se numeste desenul. Da, ai dreptate ei aveau un ornitorinc dar este doar un DESEN ANIMAT! Ornitorincii au un mediu al lor. Ei nu se pot tine in casa deoarece au nevoie de mult spatiu de alti prieteni si de apa. Doar nu il vei tine in cada ii vei face jucarii in forma de ornitorinc si il vei lasa sa-ti roada mobila. Am uitat sa precizez ca ei iubesc sa roada lemn-ul.

| Psycho a răspuns:

Phineas si Ferb? laughing

| Psycho a răspuns:

Ornitolog?! rolling on the floor buna buna asta.

| MihaLoveYou a răspuns:

Il poti imprumuta de la Phineas si Ferb laughing.

| yodenymarya a răspuns:

Dinnou intrebarea asta laughing glumesti nu?

| FireLollipop사람에게 a răspuns:

Nu vreau sa te jignesc, dar te uiti prea mult la ''Phineas and Ferb''.Nu se gasesc la noi astfel de animale de casa. El are nevoie de multa apa, si nu cred ca l-ai putea tine intr-un acvariu de... m. Un sfat:nu te mai uita asa de mult la desene animate...totul cu o limita.

| waXonwaXoff explică (pentru FireLollipop사람에게):

Ce stupida esti pitipoanco...nu ai simtul umorului?

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Si mie imi place Phineas si Ferb.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te uiti pream mult la deseane animate http://1.bp.blogspot.com/......atypus.jpg eu zic ca asta de jucarie e bunicel
nu e bun sa traiasca la noi in tara nu e climat pentru el si nu cred ca vrei sa iti faci o gradina zoologica acasa. sunt maricei nu ca ala din poza ta http://www.zooland.ro/_files/Image/articole/original/platypus.jpg sunt chiar destul de mari si nu au instincte de a indragi. un animal de casa nu poate fi oricene mei degraba iubeste un elefant omul decat ornitoricul

| swagMeOutBitch a răspuns:

De la Phineas si Ferb:]]...a da si sa ii pui numele Perry:d

| PussicatDolls a răspuns:

straight face Ornitorincii nu traiesc la noi si cu siguranta nu se pot cumpara happy
Este un animal care traieste doar in Australia intr-un climat exotic.
Te sfatuiesc alt animal happy
La multi ani si un an nou fericit! happy

| PussicatDolls a răspuns:

straight face Ornitorincii nu traiesc la noi si cu siguranta nu se pot cumpara happy
Este un animal care traieste doar in Australia intr-un climat exotic.
Te sfatuiesc alt animal happy
La multi ani si un an nou fericit.

| crooxel a răspuns:

Pai...si eu as vrea unul dar nu se poate.in primul rand in gheara de la laba din spate are un acid veninos si are si blana foarte unsuroasa...e totusi animal salbatic

| Elenik a răspuns:

Dar nu vrei sa se faca si agent secret? Phineas si Ferb au disperat copiii.

| Soinlove a răspuns:

LoL straight face Poate te-ai uitat prea mult la Phineas si Ferb. Ornitorincii din realitate sunt totali diferiti. Perry e doar o animatie. Dar sa stii ca exista jucarii Perrywinking.