| 1ydy4 a întrebat:

Pot sa fac privat un folder din calculator? si daca da cum?!

6 răspunsuri:
| piktor a răspuns:

Privat nu chiar, da poti din cate stiu sa "pui" folderul intr-o poza
sau sa-l faci invizibil si chestii de genu
sunt o gramada de tutoriale pe fratele gogu`

| xOchelariCuInfraRosu a răspuns:

Imi pare rau. dar nu se poate! poti face un folder cu poze "intime" si altele dar nu il poti face privat! ci ar trebui sa iti pui parola la calculator ca sa nu mai umble nimeni in afara de tine pe calc. daca nu stii cum sa faci parola la calculator contacteaza-ma la id: ramona_asy si iti voi spune tot ce vrei sa stii legat de calculatoare ok? pa-pawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci... dai click dreapta pe folder "propietati"-sharing-make this folder private
apoi trebuie sa bagi o parola
ciao!

| claw13 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si daca nu merge bifata?
Ce faci?

| Raulik_2578 a răspuns:

Nu cred ca se poate!