| Beatricce a întrebat:

As vrea sa aflu si eu cum se face un folder privat? daca stie cineva ajutati`ma va rog

Răspuns Câştigător
| sense a răspuns:

Click pe desktop, new folder, rename. aici tastezi 0160 cu "alt". Asta sterge numele folderului. Dupa aceea dai change icon, si dintre toate iconitele alegi un spatiu gol. Astfel ai un folder invizibil...
incearca, e simplu.

6 răspunsuri:
| zxsds a răspuns:

Mai bine arhivezi acel folder cu winrar si ii pui o parola. Daca nu sti cum lasa un mesaj aici

| primaru a răspuns:

Cauti un program de pus parole pe foldare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce win ai? pentru 7 e super Mywinlocker.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar in winrar dupa ce am pus parola ce trebuie sa mai fac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu' laughing

| TzrM a răspuns:

Pai...folder privat nu prea poti face doar cu programe de pus parola, dar poti incerca sa il ascunzi click draapta proprietati hide, alegi daca doar folderul sau si fisierele din el... iar ca sa il vezi intri in control panel, folder option view, show hiden files and folders ceva de genu succesbig grin