| EmilTraian95 a întrebat:

Pot sa imi dresezi cainele chiar daca e metis? de la ce varsta ar trebui sa-l invat?

Răspuns Câştigător
| Eastwood a răspuns:

De preferat de la 4-5 luni, de cand e mic, sa se invete cutine, sa te asculte etc!
Uite un video : https://www.youtube.com/watch?v=09pzVlOuErE

Acest domn are mai multe videoclipuri, toate de dresaj canin, multe idei cum sa-ti dresezi cainele, si da, orice caine poate fi dresat, trebuie multa rabdare!

2 răspunsuri:
| Talmacel_Alexia_1999 a răspuns:

E bine să-l dresezi pe la 5 luni pentru ca e mai usor, dar se poate la orice varsta.