| BlackRose03 a întrebat:

Poti "strecura" un animal(ex: pisica/hamster/pasare mica) la camin daca colegii sunt de acord? Am auzit ca sunt controale destul de des, dar cunosc persoane care au tinut animale pe ascuns perioade destul de lungi si a fost ok. Pareri?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Dacă este pisică da. La câine e problemă că face gălăgie și nimănui nu-i convine.

| sabin89 a răspuns:

Te gândeşti la vreun viţel ceva? Sau la animale mai mici? happy

| Hammurabi a răspuns:

Depinde câți o să fiți în cameră, pentru că e puțin probabil ca toți să fie de acord să primească un animal/pasăre.
Iar dacă te reclamă careva, nu pățești nimic, doar că administratorul îți va pune în vedere să dispară imediat.

| proserpina22 a răspuns:

Dacă stai cu ochii pe ele mai mereu, cred că e posibil. Însă pasăre și pisică nu recomand, ambele fac zgomote și o să fie auzite.

Răspuns utilizator avertizat
| Nuda230 a răspuns:

Sincer nu poti(poti aduce un melc daca vrei)?