| EllyCA a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti si mie despre pestii Beta? mi-am luat azi unul si vreau sa stiu mai multe despre el.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Andre a răspuns:

laughing vai. draga. te-am vazut azi dimineaza cm mergeai la scoala.laughing nu mai puteam de rasss app u ti-ai luat pesti? sa mor de ras u? care nu ai grija nici de tine? si daca ti-ai luat un amarat de peste la 1 leu iti moare draga daca nu are filtru pentru aer cumde te-a lasat sa iiti iei? vai de mine ...si doamne ajuta sa iti moaraa copilu' LUSER!laughing

| EllyCA explică:

nu te intereseaza pe tine ce mi-am luat eu sa-ti fie clar luserule!

| Adyspeed a răspuns:

Http://www.blog.petz.ro/pesti-de-acvariu-beta-splendensis/ Chiar dupa ce mi-am luat prima data beta, de multe ori am crezut ca e mort. Adopta niste pozitii, sta nemiscat, ascuns in plante, pe o parte sau chiar cu burta in sus.