| AndreeaIsNoQueen a întrebat:

Buna ma numesc Andreea!
As vrea sa stiu ce culori pot percepe urmatoare animale:
Pisica, caine, papagal, pestii, caii.
Si sa stiti ca ele nu vad alb negru, unele sunt daltoniste si vreau sa stiu ce culori vad cele care le-am spus mai sus:
Puteti sa imi spuneti?

5 răspunsuri:
| xBlackDreamx a răspuns:

Cainele vede alb negruhappy

| AndreeaIsNoQueen explică (pentru xBlackDreamx):

Ba nu vede scrie pe revista animalplanet ca e daltonist,aia care spun vede alb negru intai sa se informeze si dupa aia sa deschida gura.
Si am cerut la Pisica,caine,papagal, pestii, caii nu doar la caini.Informeaza-te si tu!

| xBlackDreamx a răspuns (pentru AndreeaIsNoQueen):

Eu am incercat sa te ajut.eu am invatat chestia asta la biologie...oricum.vad ca nu apreciezi.

| AndreeaIsNoQueen explică (pentru xBlackDreamx):

Sa stii ca imi pare rau daca te simti prost dar sa stii ca apreciez si imi cer scuze daca te-ai suparat.

| xBlackDreamx a răspuns (pentru AndreeaIsNoQueen):

Nu`i nimictongue eu vreau doar sa va ajuthappy