| obiwankenobi a întrebat:

Am niste pesti beta splendens si vreau sa stiu daca e vreun pericol sa le dau gupi vii(pestii beta sunt destul de mari

Răspuns Câştigător
| Naяutσ a răspuns:

Guppy*

Nu, nu este niciun pericol.
Dar prima data poti sa-i dai unul si sa-l urmaresti ce face.

1 răspuns:
| claudica2703 a răspuns:

Am si eu betta si ii hranesc cu fulgi si bobite. De la magazin si din carti am aflat ca ei in mediul natural mananca mici insecte de apa. Bobitele pentru betta contin peste si alte chestii asemanatoare hranei naturale. Eu iti recomand din experienta proprie sa folosesti bobitele si galbenus de ou fiert tare! Probabil stii cat de pretentiosi sunt la mancare. happy funda? big grin