| UzziPTM a întrebat:

Rasa : Bichon Havanez
Varsta : 9-10 luni

Vomita, diaree de 5 zile incoace, cam de 3 ori pe zi.
Ce pot sa-i fac?

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| CapDeCiuperca a răspuns:

Mai mult ca sigur din simptomele spuse este vorba de o intoxicatie alimentara.In timp ce il duci la veterinar pentru ati prescrie niste proteine spciale sau eventual o injectie, gandeste-te ce a mancat sau daca e tinut in curte undeva sigur si-a.bagat boticul pe undeva.Numai bine.

| UzziPTM explică (pentru CapDeCiuperca):

Ok. Nu e tinut in curte dar nu prea mananca... Mersi frumos, la fel!

4 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Dar du-l draga la veterinar!
Mai stai sa mai scrii aici, dar tu nu judeci?

| UzziPTM explică (pentru MeimeiPinguinu):

Nu este cainele meu, e al unui prieten care e singur acasa si nu stie ce sa faca cu elwinking daca era al meu ma duceam imediat cu el happy

| MeimeiPinguinu a răspuns (pentru UzziPTM):

Zau? Si ai pus tu intrebarea pentru el?
Dar nu ai stiut sa-i spui, du-l ma la veterinar?