| DangerF a întrebat:

Recomandati-mi ceva caini de apartament. Ceva mai mare nu foarte mic.

Răspuns Câştigător
| Pati2500c a răspuns:

Poti lua un golden retriver sau un labrador dar au nevoie de plimbari cam dese, amstaff niste caini foarte inteligenti chiar daca rasa ii face agresivi depinde de educatia pe care le o oferi, beagle nu iti recomand la bloc ( am eu unul la tara foarte energic care iubeste sa faca gropi laughing, te ai putea gandi la un pug chiar daca e rasa mica sunt adorabili

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Tekel - după ce vezi unul, nu te mai răzgândești, al tău e!

| RoCkKiD a răspuns:

Cat de des esti dispus sa iesi cu el la plimbare?
Cate ore pe saptamana esti dispus sa-l scoti sa faca miscare?
Cat e ore pe saptamana esti dispus sa petreci ca sa-l periezi/sa dai cu aspiratorul?
Cate ore pe zi esti acasa?

| Swetlly122 a răspuns:

Pommy, Pomeranian

| Yourfavgirl a răspuns:

Ia-ti un ciobanesc de asia centrala, face cat 4 caini si nu se ia nimeni de tine, garantez.Eu am un metis de ciobanesc german, catelusa este in varsta de 5 luni.