| DeyYyUu a întrebat:

Hei TPU ce rasa de caini pentru apartament in recomandati sa ma pare destul de bine si sa nu trbeuiasca sa-i fac toate mofturile si sa numi alerge prin toate casa VOT!

10 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Pentru ce vrei tu iti trebuie un catel de jucarie

| DeyYyUu explică (pentru negru30):

Si tu o pla de jucarie laughing

| negru30 a răspuns (pentru DeyYyUu):

Sa-ti fie in ciorba tot anul asta

| DeyYyUu explică (pentru negru30):

Si tie in toate mancarurile pe care le manci uh si sa-ti fie si in penar laughing)))

| negru30 a răspuns (pentru DeyYyUu):

Sa-mi bag **** in mata de zdreanta

| SandraMikyZu a răspuns:

Yorkshire terrier...sunt foarte atasati de stapan si sunt tare dragalasi...si scumpilaughing ala e singurul lor defect major

| AndreeaDeea14 a răspuns:

Pai cel mai bine ti s-ar potrivi ori bichon ori westie.

| diabolykull a răspuns:

Bichon Frise, Bichon Maltez, Bichon Havanez, Bulldog Englez, Bulldog Francez, Pudel, Westie, Chihuahua,Jack Russel Terrier, Mops, Pomeranian, Shar Pei, Shih Tzu, Yorkshire Terrier, Pinscher Pitic, Caniche, Pomeranian,.Ar trebui sa-ti alegi o rasa sa-i cauti defectele si calitatile si dupa aceia sa alegi!

| peachglow a răspuns:

Westie cea mai buna alegere sunt iubitori cuminti(a mea e cuminte), nu lasa par, sunt micuti, sunt intreligenti deci e o alegere buna pentru apartament

| Diana_2379 a răspuns:

Pai poti sa-ti pudel sau un buldog sau un canish