| cristi_8798 a întrebat:

SAL! Am de ales intre doua telefoane samsung c3050 si samsung u800! Pe care l-ati alege tinand cont ca nu ma intereseaza pozele ci muzica! Imi pare rau daca nu am postat la categoria corespunzatoare. Multumesc!

3 răspunsuri:
| Cosmin a răspuns:

Fara doar si poate Samsung U800. Detin acest model de telefon si pot spune ca exceleaza cam la toate capitolele. Are 1gb memorie interna si poate suporta un card MicroSD de pana la 8gb; ecran 16, 7mil culori etc.

| Anamaria2000_3331 a răspuns:

Samsug c3050

| deeacrazygirl a răspuns:

Eu am Samsung C3050 iar fratele meu are U800. Desi Samsung U800 are camera mai buna C3050 se aude mult mai tare insa are o memorie interna mica asa ca daca nu ai card de memorie mai bine il iei pe U800 fiindca memoria lui interna este de 1GB