| FLAVIUS_4030 a întrebat:

Îmi faceți și mie un cont pe Remi Royal? User name SONYC05 parola flavius05 email flavius05_star@yahoo.com nume de ecran SONYC0563. Dacă ați făcut careva cont-ul dați un BUZZ sau spunețimi pe mes pe id-ul flavius_vip05 mersi.

2 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Ce e asa greu sa-ti faci un amarat de cont?! Poti sa-ti faci sigur, dar de, lenea asta...

| FLAVIUS_4030 explică:

Nu e vb că nu știu am 2 conturi create de pe același IP și nu mă mai lasă să creez încă unul de pe pc-ul meu. Am uitat user name-ul și parola. Doar parola o pot recupera dar user-ul nu.