| Adrianos112 a întrebat:

cum a spus si un baiat pe nume B530Mihai,,Salut TPU, am o problema cu un anumit hack care merge pe Metin2 RO. Este vorma de M2 BOB, am downloadat hackul si pentru al pornii trebuie sa imi fac un cont pe acest site http://www.m2bob.eu/,cred ca am facut 50 de conturi dar degeaba, la fiecare imi zice "Check your input".Va rog dati-mi exemple nume de cont si parola, sau daca imi creati voi si mai bine, daca merge funda garantat. Multumesc anticipat."
S vrea si eu un cont pe siteul ofocial daca se poate sau sa mi-l faceti voi pe id-ul ADY. TAVY41@yahoo.com nu il luati daca nu faceti cont ca acesta e doar de emailuri.

4 răspunsuri:
| Adrianos112 explică:

Baieti eu ce vam cerut eu am deja hackul bob nevirusat eu am vrut doar un cont pe siteul lor original sau sa mi-l faceti voi la id meu deci mai astept raspunsuri

| Adrianos112 explică:

TPU nu mai raspundeti la intrebarea mea?

| danut_1829 a răspuns:

Pai depinde poate e o pacaleala nu se stie are si virusi aproape toate hackurile de metin2 eu iti zic sa il lasi Fundabig grin?

| danut_1829 a răspuns:

Iti zic sa lasi hacku pentru ca toate hackurile de metin2 sau de alte jocuri au virus nu chiar toate dar iti zic sa lasi ala ca poate e ceva cu virus care iti distruge complet calculatoru Funda?big grin