| alexutzabc a întrebat:

Sal TPU, am cumparat un pui de ciobanesc german de 3luni..si nu stiiu ce fel de granule sa-i dau.ast ras.merci:*

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi la un pet shop. Spune rasa si varsta catelului si va sti ce trebuie sa iti dea.

| viotedy a răspuns:

Nu te lua dupa reclame, nu te baza doar pe ele, mancare gatita, carne de vita tocata fiarta, ficat fiert bucatele si creste un supercaine si calciu pastile cate 4-8 pe zi-de la farm. vet.

| alexutzabc explică (pentru viotedy):

Multumesc pentru raspuns:*

| MihayAndrey a răspuns:

Daca iti permiti dai : Royal canin junior, acana, orijen, pro plan.

Daca nu : Friskies, Bosch junior