| anonymus11119 a întrebat:

Sal TPU, azi cainele meu se simte rau, nu se joaca, vomita daca bea/mananca ceva, ce ar putea sa aiba? aseara se juca alerga etc.

4 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Poate a mancat ceva ce nu trebuie.Cred ca mai bine ai merge cu el la veterinar.

| Nevroza a răspuns:

E depresiv

| UnTipObisnuit a răspuns:

Cauta-l sa vezi daca nu are vreo capusa sau daca nu ii este rau.
Iti recomand sa-l duci cat mai rapid posibil la veterinar.

| Dumitru_Mirelasimona_1971 a răspuns:

Putea fi un virus daca nu l-ai vacinat si sa moara cum mi sa întâmplat catelului meu care a murit du-te repede la un veterinar si fa testul de virus sau dai o perfuzie poate fi ceva foarte grav in fiecare zi poate muri fara gluma