| DrugFree a întrebat:

Deci, prieteni cainele meu nu mananca de aseara, vomita des (acum nu mai vomita) o chestie vascoasa, galbena care miroase urat. Nu vrea sa manance nimic.
Mentionez ca are 2 ani. O sa-l duc la veterinar, dar imi spuneti si cauza?

2 răspunsuri:
| Preda_Mariana_1972 a răspuns:

E posibil sa fie otravit da-i sa bea urgent lapte.

| DrugFree explică (pentru Preda_Mariana_1972):

Nu avea de unde sa fie otravit, ca nu a mancat nimic afara.Dar s-ar putea sa fie din cauza parazitiilor? Are cineva o catea maidaneza pe scara, nu e deparazitata sau vaccinata, s-ar putea sa ii fii dat vreo boala? L-a dus mama la veterinar si sa vad ce zice de otravire