| FanNane95 a întrebat:

Sall care se pricepe la pescuit si imi poate spune cum pot face mamaliga ca sa o pot pune pe carlig plz hellp? Cui ii place pescuitul si de ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie. intra pe mess diaconunicolae58 pescuiesc de 45 de ani..............itit spun si de mamaliga

5 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Mi se pare cel mai plictisitor sport straight face

nony
| nony a răspuns:

Mi-ai dat stupid ca nu imi place sa pescuiesc? rolling on the floor.Vezi cui ii place sa pescuiasa.winking.Il exclud pe @diaconunicolae59, dar tu prietenee.

| eugem35 a răspuns:

Secretul este mar pentru facut mamaliga important sa manance pestel sa nu fie furajat si sa unble la apa sa nu poti prinde peste si pe deasupra poti folosi si dipuri si arome diferite de piper sofran

| dadaaaaa a răspuns:

Mie imi place la nebunie sa pescuiesc...nu poate tata sa scape de mine cand merge la pescuit.nu stiu cum s face mamaliga pentru ca nu m-am uitat niodata la el cum o face... e fain pescuitul mai ales cand iti trage te tine in suspans. oare am prins? ce e? cat e de mare? si cand mergi acasa si te lauzi un pic. ya uite ce am prins euu

| Andreea24 a răspuns:

Eu nu prea ma pricep la pescuit dar l-am intrebat pe prietenul meu, special pentru tinehappy.
Mi-a spus asa, cand faci mamaliga pentru peste, ii pui si putina faina si o faci un pic mai tare decat aceea obisnuita, pe care o manacam noi. Dupa ce se raceste, o faramitezi si o amesteci cu 2 oua. Compozitiei obtinute ii dai o forma si o iei ca atare la pescuit. Acolo iti poti taia bucatelele pe care le pui pe carlig.
Fir intins!