| Alina_2393 a întrebat:

[ Dau funda :* ] Buna prieteni, as dori sa pun intrebare care il va ajuta pe tatal meu la peste... daca si parintii vostri sunt pescari atunci am nevoie de parerea voastra happy Tatalui meu ii place foarte mult sa pescuiasca, pescuitul devinind hobby-ul lui. Intrebarea mea este : Stiti vreo reteta de mamaliga pentru pescuit [ si nu cele de pe internet ] happy Va multumesc tuturor celor care raspundeti :* [Dau fundawinking ]

2 răspunsuri:
| KenJi a răspuns:

Pai sa o faca normala cu aroma de vanilie, asa o face tata si inainte sa inceapa sa pescuiasca el nu momeste, dar daca asa prefera tatal tau ar fi mai bine happy. Fir intins

| hontapoc a răspuns:

Pai ce altceva poti sa faci decat cum scrie aici: http://culinar.bzi.ro/cum-sa-faci-mamaliga-4635