| Coss777 a întrebat:

Sall cat ar costa un brac german ( nu adult puiet o luna doua) pret-ul maxim si pret-ul minim dau funda + vot

Răspuns Câştigător
| CoCoPitikA a răspuns:

Buna coss. Daca il cumperi, de la un om, vei da in jur de 60 euro(250 lei), dar daca il vei cumpara de la o canisa, sigur vei da mai mult. Succes :* Fundita?:*:* Sper ca te-am ajutat cat de cat happy :*

| CoCoPitikA a răspuns (pentru CoCoPitikA):

Aici prin "om" ma refer la un vanzator simplu happy

4 răspunsuri:
| ShakyBettySweet a răspuns:

Variaza in functie de crescator si de sexul cainelui.Pretul se incadreaza intre 100-1000 Euro.Ba chiar 2000 Euro am gasit undeva.Dar de obicei, costa 150 Euro, echivalentul a 600 lei. happy

| Coss777 explică:

Pai nu gasesc

| Capone16 a răspuns:

Costa cam 100 euro... uita-te pe tocmai.ro