| Kira22 a întrebat:

Sall! Cat are voie o broasca testoasa sa stea pe uscat? Mentionez ca e si de uscat si de apa.
PS: Nu vorbesc sa stea pe pietre, vorbesc daca poate sa stea in casa pe jos si cat poate sa stea.

Răspuns Câştigător
| klau95 a răspuns:

Nu prea conteaza avand in vedere ca o mare parte din zi sta pe uscat.
Dar ai putea sa o mai pui din cand in cand in apa sa se racaoreasca..sau pe jos un vas de apa sa intre si se obisnuieste unde e.
Dar atentie daca tine-o intr-o camera care sa nu ai calculatoru sau televizoru deschis dauneaza orcarui animal si i face mare rau il radiaza..etc.

1 răspuns:
| Crucified a răspuns:

Aprox 2 ore.