| coss a întrebat:

Sall.Cine a mai calatori cu pisica in tren? daca ati calatorit cum a fost ce va zis controlorul? Detalii... Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Ramonika_5243 a răspuns:

Nu zice nmk.mai ales daca e mica nici nu trebuie sa ii iei bilet.eu am un rottweiler si am mers cu el in tren, dar pentru ca e mare a trebuit sa ii iau bilet, dar controlorul nu zice nimichappydaca ai un cosuletz sau o geanta ceva in care sa o tii e perfect si nu iti zice nmn nimicwinkingkiss

3 răspunsuri:
| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Sa i-o dau o tura

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Eulaughingdar mai intai l-am intrebat pe controlor daca pot sa imi tin si pisica si a zic "ok" dar sa nu faca mare deranj.Si totul a fost bine in tren alaturi de pisica mea.Mi-a tinut companie:X:X:X

| kimy_6035 a răspuns:

laughing eu as maga-o in bagaj laughing