| Yakuza21 a întrebat:

Sall, cine are un pui de doberman sau ciobanesc de berna? imi plac foarte mult animalele si as vrea un pui din aceste 2 rase.

Răspuns Câştigător
| DoDo a răspuns:

Pai eu mai am aceste 2 rase am si puii insa mai am foarte putini deoarece lumea cumpara pretul este pentru doberma=2mil cu vaccin lesa etc si ptr.ciobanesc=1,500 cu lesa vaccinuri mancare etc dar de doberman mai am 2 o femeie va cumpara maine unul sau azi nu stiu sigur voi mai ramane cu 1 pui.Acesta situatie si la cel ciobanesc.Imi dai o fundita?